home

Špionážní fotografie na připravované firmě Hindustan Motors (HM) Velvyslanectví založené Light Industrial Automobile se stalo, že provádí kola na silnicích Pune pro testování ARAI a HM může případně rychle spustit LCV v příštích několika měsících. Teď jsme díky teabhpovým záchranám jsme špehovali v autopůjčovně HM Ambassador Pick-up.Přední strana náklaďáku Amby byla maskovaná, nicméně společné velvyslanectví se zdálo zřejmé.
Interiéry na nádrži měly tytéž designové a stylové prvky jako v autobazaru či kamionu velvyslance. Interiéry automobilu jsou přesně stejné jako obyčejní velvyslanci a toto vychystávání zaměřené na průmyslové využití by mohlo být opravdu úspěšné.Zajímavé je, že vozidlo bylo opatřeno štítkem 'CNG', který naznačuje, repliky hodinek že společnost uvede v prodeji benzín-CNG variant v LCV, který by mohl být populární Tag heuer dámy aquaracer hodinky . Je třeba poznamenat, že společnost HM v současné době prodává benzínovou verzi velvyslance s benzinovým motorem Isuzu o objemu 1,8 litru, který je vybaven soupravami CNG a byl by skvělým nástrojem pro regionální využití, spolu s neustálým buzím kolem toho, také.Tento motor produkuje slabý výkon 54 koní s maximální energií při 4 600 ot / min a maximálním točivým momentem 105 Nm při 3000 ot / min.

Přesně stejný motor může být také používán uvnitř pick-up vozíku také.Žádné slovo není však v aktuálním termínu startu, ale vzhledem k tomu, že jsme si ho prohlíželi v Pune, nemyslíme, že to bude tak zdlouhavé, než se k němu dostane nějaký pohled. Uzamykatelné rohy s populárními pick-upmi, stejně jako pick-upy Tata 207 DI a Mahindra Maxx.Jako IndianAutosBlog jsme ani nepoznali existenci s velvyslaneckým velvyslaneckým velvyslaneckým velvyslaneckým velvyslanectvím z roku 1980 s názvem 'Hindustan Porter'. Porter byl naftovým pickupem kolem platformy Amby, která proběhla za pár let. , Hodinky barrichello iwc HM vytáhl z trhu (viz obrázek pod skokem)Společnost HM má své srdce při diverzifikaci značky značky Ambassador. Kvalitní fake hodinky iwc Zpočátku verze CS a pak verze Pick-Up. Je zřejmé, že současný velvyslanec bude mít v roce 2017 úplný pokrok.
  • repliky hodinek
  • Tag heuer aquaracer chrono hodinky
  • Tag Heuer aquaracer dámske hodinky
  • Tag heuer carrera cena indie hodinky
  • Tag heuer carrera hodinky pro muze
  • Tag heuer ceny hodinky
  • Tag heuer chronograf hodinky aquaracer